Alior Sync – czy warto założyć konto?

Strona sync.pl
Strona sync.pl

Alior Sync jest bankiem, który na rynku istnieje od czerwca 2012 roku. Jest to bank wirtualny, wiec działalność prowadzi tylko online. Został stworzony i należy do Alior Bank. Bank udostępnia swoje usługi klientom przez całą dobę. Alior Sync ma bogatą ofertę produktowo-usługową.

Jedną z takich usług jest menedżer finansów. Jest to narzędzie, które gromadzi zestawienia i określa stan finansowy, dzięki czemu użytkownik wie jaki jest stan finansowy, czy wydatki mieszczą się w budżecie itd. Poza tym bank przygotował dla swoich klientów opcję Asystent Płatności.

Jest to aplikacja, która segreguje wydatki i przypomina o terminach płatności. Poza tym bank ma szeroką ofertę produktów oszczędnościowych. Klient może założyć konto oszczędnościowe, którego oprocentowanie wynosi 4,35 %. Można wybierać z pośród pięciu walut takich jak: złoty, funt brytyjski, frank szwajcarski, dolar amerykański oraz euro.

Można także zdecydować się na lokatę, której oprocentowanie może wynosić nawet 4, 20 %. Lokata również jest dostępna w pięciu walutach. W przypadku konta osobistego nie płaci się za jego prowadzenie, kartę debetową oraz przelewy online. Do swojego konta można logować się za pomocą kilku metod.

Klient może wybrać opcję, która najbardziej odpowiada. Do wyboru jest logowanie za pomocą haseł maskowanych ( podaje się tylko wybrane przez system znaki), pełnego hasła, łączenia punktów ( trzeba połączyć punkty w odpowiedniej kolejności) oraz mobilnego tokena ( za pomocą aplikacji komórkowej).

Bank umożliwia klientom wykonywanie przelewów za pomocą portalu Facebook. Klient w każdej chwili może skontaktować się z pracownikami obsługi klienta np. za pomocą rozmowy wideo. Alior Sync przygotował dla swoich klientów również strefę rozrywki, gdzie można obejrzeć film, posłuchać muzyki lub kupić grę.

Alior Sync - opinie użytkowników:

 1. mam konto, cashback to fajna sprawa. ciekawe czy zawsze bedzie takie tanie

  Odpowiedz
 2. a teraz jak jest z nim tzn w 2014 r???

  Odpowiedz
 3. jak na razie to konto w tym banku jest faktycznie w pełni darmowe i dlatego chętnie z niego korzystam, ciekawe tylko jak długo potrwa ta sielanka.

  Odpowiedz
 4. Oferta tego banku wydaje mi się atrakcyjna dla ludzi młodych, na koncie i tak mało kasy, a oplat za nie zadnych nie ma faktycznie, slaba jak dla mnie jest jednak oferta lokat, ale takie dostaje i już.

  Odpowiedz
 5. maja tanie transfery pieniędzy na zagraniczne konta, w przypadlu polskich platnosci to wielkiego szalu nie ma według mnie, ale taniej niż w wielu bankach

  Odpowiedz
 6. Dobra oferte maja, poki co zjadają według mnie inne banki ale czy to długo poitwa to nie wiem

  Odpowiedz
 7. wlasciwie to przyjemne jest to konto i specjalnie nie mam zastrzezen, marnie działa ta obsluga klienta online, szkoda bo myslalam ze uwolnie się od dzwonienia do banków, ale niestety nie, konto jest jednak ok.

  Odpowiedz

Strona Alior Sync

Dodaj komentarz