Bank pocztowy – czy warto powierzyć mu swoje pieniądze?

bank pocztowyBank pocztowy jest instytucją finansową, która świadczy swoje usługi w Urzędach Pocztowych oraz swoich placówkach rozmieszczonych na terenie całego kraju. Obecnie spółka posiada ponad 5 tys placówek w całej Polsce, jeśli chodzi o obecność w Urzędach Pocztowych.

Wiodącymi produktami spółki są rachunki osobiste, lokaty złotówkowe oraz kredyty gotówkowe. Dostęp do zgromadzonych na kontach środków odbywa się poprzez bankowość elektroniczną, telefon lub możliwość sprawdzenia salda konta przez SMS. Główna siedziba banku znajduje się w Warszawie. Więcej informacji na temat banku zaczerpnąć można ze strony placówki.

Bank Pocztowy - opinie klientów:

 1. mam tam konto od roku i jak na razie złego słowa powiedzieć nie mogę. Niskie koszty prowadzenia konta są szczególnie istotne dla mnie. Ogólnie jest bardzo OK

  Odpowiedz
 2. bardzo sobie chwale konto u nich. zwłaszcza łatwy dostep . tera planuje skorzystac z lokaty i zobaczymy jak sie spiszą.

  Odpowiedz
 3. mam u nich konto no i nie moge narzekac jakos sbytnio ale co do dostepu do konta telefonicznie to roznie to bywa. Nie zawsze udaje sie dodzwonic. ja wole sprawdzic stan konta smsem.

  Odpowiedz
 4. A brał ktos u nich kredyt? Jak sie w tej kwestii spisują?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz