EFL – Europejski Fundusz Leasingowy. Czy warto zaufać tej firmie?

eflEuropejski Fundusz Leasingowy S.A. jest firmą zajmującą się usługami leasingowymi. EFL powstał w czerwcu 1991 roku jako jeden z pierwszych podmiotów rynku leasingowego i do tej pory jawi się jako lider w swojej kategorii. W roku 2001 firma stałą się członkiem jednej z największej na świecie instytucji finansowych – Grupy Crédit Agricole.

Spółka jest członkiem Związku Polskiego Leasingu, PKPP Lewiatan a także Fundacji PPP. Na co dzień współpracuje także z wieloma instytucjami rynków finansowych.

Europejski Fundusz Leasingowy (EFL) - opinie konsumentów:

 1. korzystałem z ich usług w tamtym roku i teraz już po spłaceniu leasingu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie było większych problemów przez cały ten okres. Owszem pojawiły się drobne spięcia, ale firma wykazała się wielkim profesjonalizmem (a ja nie miałem racji). Mogę polecić – marka mówi sama za siebie

  Odpowiedz
 2. Jako, że prowadzę szkołę nauki jazdy korzystam z ich usług od dłuższego czasu. Jak na razie nasza współpraca układa się pomyślnie, więc mogę być zadowolony.

  Odpowiedz
 3. firme mozna polecic, zaufana marka robi swoje

  Odpowiedz
 4. pomocna obsługa. Wzialem w leasing samochod i jest ok. moge poleccic.

  Odpowiedz
 5. Mam u nich leasing no i co moge powiedziec? sa w porzadku ale raz pomylili mi kwoty do spłacenia. Później to naprawili ale troche mnie tym zdenerwowali

  Odpowiedz
 6. Z ich pomocą wziąłem dwa auta w leasing. Pracownicy są pomocni a te wszystkie procedury nie trwają tak długo

  Odpowiedz
 7. W 2014 roku firma, w której pracuję ubiegają się o leasing lasera do grawerowania. Oferta owszem bardzo korzystna. Niestety jako, że pracowałam kiedyś w US sprawdziłam Pana, który przysłał nam ofertę i okazało się , że jest prowadzone przeciwko niemu postępowanie karne. Odmówiłam oczywiście twierdząc, że oferta za droga. Wybraliśmy inna firmę oferującą leasing. Zastanawiam się tylko jak firma z ugruntowaną pozycją pozwala sobie na zatrudnianie przedstawicieli przeciwko którym toczą się sprawy w sądach o wyłudzenia i działania na szkodę Europejskiego Funduszu Leasingowej. Kolejny Amber Gold? Barbara.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz