Mini Credit – znana firma pożyczkowa. Czy warto?

mini-creditMinicredit jest instytucją finansową, która swoją działalność prowadzi od kilku lat na terenie Polski, jak również w Gruzji, Liwie i Łotwie. Firma ma w swojej ofercie pożyczki krótkoterminowe w wysokości od 100 do 1500 złotych. Z usługi mogą skorzystać osoby w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat, które są obywatelami Polski i mają PESEL. Ponadto mają własne źródło dochodu oraz nie znajdują się w rejestrze dłużników. Zaciągnięcie pożyczki składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest wypełnienie ankiety, która znajduje się na stronie internetowej firmy.

W ankiecie należy podać własny adres e-mail oraz numer telefonu. Po wypełnieniu ankiety klient otrzymuje na adres mailowy link aktywujący rejestrację. Kolejnym etapem jest wypełnienie wniosku, w którym wybiera się kwotę pożyczki i czas, na jaki się chce ją zaciągnąć. Można wybrać opcję 5 do 30 dni. Na tym etapie pożyczkobiorca musi także wpłacić 1 grosz na konto bankowe firmy. Jest to forma potwierdzenia tożsamości klienta. Ostatni etap to rozmowa z konsultantem firmy w celu potwierdzenia danych i ustalenie innych kwestii. Po rozmowie pieniądze przelew wykonywany jest w ciągu 15 minut. Zawarcie drugiej pożyczki możliwe jest poprzez wysłanie smsa z określoną treścią. Istnieje możliwość przedłużenia czasu spłacenia pożyczki za odpowiednią opłatą.

Warunki umowy można przeczytać na stronie internetowej firmy. Drugą pożyczkę można zaciągnąć po spłaceniu pierwszej.

 

Minicredit - opinie użytkowników:

 1. brałem tam dwa razy pozyczke, w sumie wszystko poszło dosc sprawnie wiec nie mas ie do czego przyczepic

  Odpowiedz
 2. korzystalam z ich usług jak potrzebowałam natychmiast pieniedzy. Nie było problemów. jedyny minus to oprocentowanie.

  Odpowiedz
 3. pozyczałam u nich kase dwa razy. wszystko jest w porzadku tylko ta rozmowa z konsultantem. Ciezko jest sie dodzwonic czasami. Chyba najdłuzej ten etap schodzi

  Odpowiedz
 4. a ja mam kilka pytan do osob, ktore korzystały z ich usług. Ile faktycznie sie czeka na pieniądze? czy umowa zlecenie jest akceptowana jako źródło dochodu? i czy moge wziać wiecej niz 1500 zł?

  Odpowiedz
 5. do olek: Ja na pieniądze czekałam kilkadziesiąt minut. Wiecej niz 1500 zł nie dadzą. Co do umowy zlecenie to chodzi o to czy sie ma źródło dochodów, a jak masz tą umowe na dłuzej to wydaje mi sie że powinni wziąć pod uwagę.

  Odpowiedz
 6. Teraz pozyczki w minicredit maja do 3.000 zl. U mnie wystarczylo potwierdzenie przelewu pensji i dostalam pozyczke, czekalam jakies 20 min. Bardzo fajna oferta, przyda sie na swiateczne zakupy 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz