Netcredit – szybkie pożyczki udzielane na dowolny cel. Czy warto skorzystać?

netcreditNetcredit jest firmą zajmującą się udzielaniem szybkich, krótkoterminowych pożyczek na dowolny cel. Pożyczka udzielana jest bez jakichkolwiek zabezpieczeń czy też dokumentów. Kwoty pożyczki oscylują w granicach od 150 do 2100 złotych, natomiast spłatę pożyczki można dokonać za pomocą jednorazowej spłaty.

O pieniądze ubiegać się mogą osoby, które:

 • Mieszkają w Polsce i mają od 20 do 65 lat,
 • Nie zalegają firmie z pożyczkami już zaciągniętymi
 • Mają stałe dochody
 • Posiadają rachunek w jednym z krajowych banków

Pierwsza kwota pożyczki nie może być wyższa niż 600 złotych. W przypadku kolejnych kwota ta wzrasta. Decyzja o udzieleniu pożyczki zostaje wysłana często w ciągu godziny na podany przez pożyczkobiorcę adres e-mail.

Netcredit - opinie konsumentów:

 1. dobra firma – pożyczkę otrzymałem szybko i bez większych problemów. Życzyłbym sobie, żeby tak szybko i bezproblemowo było w innych firmach. Mogę polecić

  Odpowiedz
 2. Ja korzystałem wcześniej z usług innej firmy z tej branży, która zajumuje się pożyczkami krótkoterminowym jednak w tamtym przypadku doszło do pewnego nieporozumienia, które zniechęciło mnie do ich usług i zmusiło niejako do zmiany firmy przy okazji następnego razu. No i tak właśnie trafiłem na netcredit. W tym przypadku wszystko zostało załatwione szybko i sprawnie. Także nie mogę mieć większych zastrzeżeń. Pieniądze otrzymałem prawie, że od ręki.

  Odpowiedz
 3. dobre na jakies niespodziewane wydatki, korzystałem dwa razy i nie było z niczym problemów

  Odpowiedz
 4. Planuje skorzystac z ich usług tylko obawiam sie czy zdąze spłacić pozyczke stąd pytanie jak wyląda sprawa przedłuzenia? miał ktos tak?

  Odpowiedz
  • Nie polecam tej firmy. Nie szanuja klienta .liczy sie dla nich tylko zysk.. Niemila obsluga telefoniczna.

   Odpowiedz
 5. Łukasz mozna przedłuzyc termin splaty oczywiscie za odpowiednia oplatą;p

  Odpowiedz
 6. Brałem u nich pozyczke no i było w porzadku ale byłoby jeszcze lepiej jakby łatwiej było dodzwonic sie na infolinie. Bo a dzien dzisiejszy jest to trudne

  Odpowiedz
 7. a jak chce za pierwszym razem wziąć wiecej niz te 600 zł to dadzą mi taką możliwość? Próbowal tak ktos?

  Odpowiedz
 8. Igor raczej trzymają się tej sumy 600 zł. Ale zawsze mozesz sprobowac. Ja pierwszym razem dostałem te 600 zł

  Odpowiedz
 9. Ja brałam pożyczkę w net credit, u nich można wziąć pierwsza do 600zł, brałam na miesiąc czasu, później musiałam przedłużyć, bo akurat nie miałam pieniędzy na spłatę pozyczki w terminie ale z tym przedłużeniem również nie było problemu, ja mogę polecić!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz