OK Money – chwilówki on-line. Czy warto skorzystać?

okmoneyOK Money jest firmą, której profilem działalności są pożyczki krótkoterminowe w wysokości od 200 złotych do 1500 złotych na okres od 15 do 30 dni. Klientem przedsiębiorstwa może zostać osoba znajdująca się w przedziale wiekowym od 18 lat do 75 lat, która ma polskie obywatelstwo oraz numer PESEL i dowód osobisty. Ponadto musi mieć stałe comiesięczne źródło dochodu np. wynagrodzenie, renta, emerytura.

Przed udzieleniem pożyczki sprawdzane jest także czy potencjalny pożyczkobiorca nie znajduje się na liście rejestru dłużników. Klient, który chce ubiegać się o otrzymanie pożyczki może wybrać dwa sposoby pierwszy z nich to wnioskowanie przez Internet. Potencjalny pożyczkobiorca musi najpierw określić kwotę, jaką chce zaciągnąć oraz na jaki okres czasu. Następnie należy złożyć wniosek poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej.

Po otrzymaniu wniosku firma podejmuje decyzję o przyznaniu lub nie pożyczki. Gdy decyzja jest pozytywna klient otrzymuje hasło sms-em na telefon komórkowy. Kod należy wpisać w określonym miejscu. Kolejnym krokiem jest wykonie przelewu bankowego na konto firmowe w kwocie 1 grosz z własnego rachunku. Jest to forma weryfikacji danych pożyczkobiorcy. Po wykonaniu wszystkich czynności klient otrzymuje pieniądze na konto. Drugim sposobem zaciągania pożyczki jest wysłanie wiadomości sms o określonej treści. Jest to forma dostępne dla klientów, którzy chociaż raz zaciągali już pożyczkę.

OK Money - opinie o firmie:

 1. korzystał ktos z was z tej firmy? jakie wrazenia?

  Odpowiedz
 2. do marcin: ja korzystałem no i wszystko było w maire ok. Tylko jak mnie weryfikowali to cos im wyszło nie tak mimo ze nie byłem w rejstrze dłuzników. Dopiero później okazało sie że źle sprawdzili. Poza tym są ok.

  Odpowiedz
 3. Ja brałem u nich pozyczke no i moim zdaniem jest to jedna z lepszych tego typu firm. Wiadomo oprocentowanie wysokie ale tak jest wszędzie

  Odpowiedz
 4. jak długo czeka sie na wypłatę gotówki? i ile kosztuje przedłuzenie terminu spąłty zadłuzenia?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz