Opteck – czy warto założyć konto?

Strona pl.opteck.com
Strona pl.opteck.com

Opteck jest brokerem, który oferuje możliwość inwestowania w opcje binarne. Ten sposób inwestowania polega na obstawianiu, jak zmieni się wartość danego aktywa w ustalonym przedziale czasowym. Platforma należy do internetowej spółki prywatnej Bnet LTD.

Przedsiębiorstwo swoją siedzibę ma w Londynie. W ofercie firmy znajdują się usługi związane z inwestowaniem oraz marketingiem i nowymi technologiami. Opteck oferuje swoim użytkownikom możliwość wyboru spośród pięćdziesięciu aktywów.

Są to między innymi towary, waluty, indeksy, czy też akcje. W przypadku opcji binarnych inwestujący ma do wyboru dwie formy inwestowania. Pierwsza to „call”, która dotyczy przewidywania wzrostu ceny. Natomiast druga opcja to „ put” i występuje wtedy, gdy przewiduje się obniżenie ceny danego aktywa.

Broker swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Inwestujący ma do wyboru sześć typów rachunków: Zielone Konto (25% bonusu powitalnego), Brązowe Konto (35% bonusu, pomoc doradcy, zarządzanie funduszami), Srebrne Konto (sygnały transakcyjne –mail, zarządzanie funduszami, psychologia inwestowania), Złote Konto (sygnały transakcyjne e-mail i sms, 3 webinaria), Platynowe Konto (4 webinaria, dostęp do sernior broker) oraz Czarne Konto Klubowe (ma najwięcej dodatkowych opcji).

Platforma ma wersję mobilną, z której można korzystać za pomocą systemu Android oraz iOS. Broker oferuje swoim użytkownikom możliwość skorzystania z kilku opcji płatności między innymi: karta kredytowa, przelew bankowy, cashU, czy Webmoney.

Opteck - opinie użytkowników:

 1. Testował ktoś? Zapowiada się ciekawie…

  Odpowiedz
  • Ja testowałem i platforma jest łatwa w obsłudze, mają dobrą edukację z zakresu analizy technicznej. Ja jestem początkujący i naprawdę zaczynam rozumieć o co w tym chodzi. Ma już za sobą kilka udanych transakcji.

   Odpowiedz
   • dalej warto inwestowac w 2014?? czy moze cos sie zmieniło?

    Odpowiedz
 2. Przy wpłacie małych środków traktują cię jak by musieli a nie chcieli, coś takiego, interpretacja własna. Pozdroo

  Odpowiedz

Strona Opteck.com

Dodaj komentarz