SMS Kredyt – firma pożyczkowa. Czy warta zainteresowania?

sms kredytSMS Kredyt to szybka pożyczka gotówkowa. Przeznaczona jest dla osób w wieku 20-70 lat, które otrzymują stałe miesięczne dochody i nie mają negatywnej opinii kredytowej w Biurze Informacji Gospodarczej Infomonitor. Ponadto osoba musi posiadać polski dowód osobisty i PESEL.

Złożenie wniosku o uzyskanie pożyczki odbywa się  poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej lub wysyłając SMS z wnioskiem. Na stronie internetowej można dowiedzieć się, ze weryfikacja tożsamości pożyczkobiorcy następuje sprawnie i może być dokonywana jednym z trzech sposobów. Pierwszy z nich to wpłata 1 grosza na przysłany w SMSie numer konta, dzięki temu można zweryfikować dane właściciela konta z otrzymanymi danymi.

Drugi sposób to odebranie osobiście pożyczki w banku lub na poczcie. Sprawdzanie danych dokonywane jest na podstawie dowodu tożsamości.

Trzecim sposobem jest przesłanie mailem wymaganych do zidentyfikowania kopii dokumentów, czyli dokumenty potwierdzające dochody oraz dowód osobisty i inny dokument ze zdjęciem. Osoba, która bierze kolejny raz pożyczkę nie musi ponownie przechodzić przez proce weryfikacji.  Umowę do podpisania otrzymuje się poczta i należy ją odesłać. Otrzymane pieniądze można odebrać na poczcie, w banku BPH, banku PKO lub przelewem na konto bankowe. Pożyczka wynosi od 200 do 600 zł na 15 lub 30 dni. Na stronie internetowej znajduje się informacja, ze pożyczkę można otrzymać w ciągu 1 dnia.

SMS Kredyt - opinie konsumentów:

 1. korzystałem z ich usług jakiś czas temu. Pożyczyłem kilka stówek na prezent ślubny i do tego celu takie pożyczki moim zdaniem nadają się najlepiej – niespodziewane wydatki. Mało formalności, stosunkowo dobry procent porównując do innych tego typu firm pożyczkowych i szybka realizacja pożyczki to główne zalety według mnie.

  Odpowiedz
 2. Brałem u nich kasę dwa razy. Za pierwszym razem była to kwota sporo niższa niż za drugim i w obu przypadkach firma ta nie robiła problemów z otrzymaniem takiej pożyczki. Taka szybka kasa przydaje się w przypadku, kiedy napadnie nas jakiś losowy i bardzo wazny wydatek ( przynajmniej w moim przypadku tak było).

  Odpowiedz
 3. szybko i sprawnie, kowta dosc mała mi była potzrebna i nie było z tym problemów. oprocentowanie dosc wysokie, ale z tego co widziałem to wszedzie tak jest. ogólnie polecam

  Odpowiedz
 4. wszytko szybko i sprawnie, zwracać też musiałem nie tak dużo więcej niż pożyczyłem

  Odpowiedz
 5. szybka wypłata, dobre warunki czyli ogolnie okk

  Odpowiedz
 6. ogolnie to boje sie brac takie pozyczki ale wtedy bylam pod scianą i musze powiedziec ze zostalam mile zaskoczona. wszystko poszło sprawnie a i ze spłata nie było problemów.

  Odpowiedz
 7. Pożyczałam u nich dwa razy no i nie było w maire ok. Pierwszym razem musiałam troche dłuzej poczekac bo mieli jakies problemy. Troche mnie to zdenerwowalo. Druga pozyczke dostałam ju na czas.

  Odpowiedz
 8. A czy jak mam umowe o prace na okres okreslony, która konczy sie za trzy miesiace to jest szansa, ze dostane pozyczke?

  Odpowiedz
  • a w 2014 co slychac w kwestii tej sprawy???

   Odpowiedz

Dodaj komentarz