AXA Direct – czy warto skorzystać z jej usług?

AXA Direct – czy warto skorzystać z jej usług?

| Uaktualniono: 23 marca 2019
Strona AXA Direct
Strona AXA Direct

[kkstarratings]AXA direct jest marką świadczącą usługi ubezpieczeniowe. Właścicielem marki jest spółka Avanssur, która swoją siedzibę ma w Warszawie. W Polsce towarzystwo działa od siedmiu lat. Przedsiębiorstwo należy do Grupy AXA.

Jest o francuska spółka, która swoją siedzibę ma w Paryżu. Firma powstała na wskutek połączenia Ancienne Mutuel z Union des assurances de Paris. Grupa AXA prowadzi działalność w Europie Zachodniej, w Azji oraz Ameryce Północnej.

Według statystyk z usług spółki korzysta ponad sto milionów klientów na całym świecie, a przychody firmy wynoszą około 83 miliardów euro. W Polsce AXA działa w formie direct, czyli produkty ubezpieczeniowe można kupować online lub przez telefon.

Grupa AXA ubezpieczenia w systemie direct sprzedaje również na rynku japońskim, koreańskim, brytyjskim, francuskim, włoskim, belgijskim, hiszpańskim oraz portugalskim. AXA direct swoje produkty kieruje do klientów indywidualnych.

W swojej ofercie ma ubezpieczenie OC lub OC + AC. Ponadto towarzystwo ma w ofercie inne ubezpieczenia samochodu takie jak: Assitance (trzy warianty Mini, Midi oraz Maxi), NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków), Ubezpieczenie szyb, Ubezpieczenie opon, Ubezpieczenie od pożaru lub kradzieży, Samochód zastępczy oraz Zielona Karta (jest to ubezpieczenie za szkody wyrządzone innym poza granicami Polski).

W niektórych krajach wymagane jest posiadanie Zielonej Karty np. w Izraelu, Tunezji, Ukrainie, Rosji, Maroko i innych.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 2]

AXA Direct - opinie użytkowników:

 1. mam tam ubezpeiczenie, ale jeszcze nie było okazji (na szczęście) żeby przetestować. ceny w porządku

  Odpowiedz
 2. Nie szanuja klijenta…zaluje ze przedłużyłam z nimi umowe …..a z dodzwonieniem sie do nich to jyz jest poprostu komedia….NIEPOLECAM!!!!!

  Odpowiedz
 3. jedyny ubezpieczyciel, który dolozyl mi assistance do 15-sto letniego auta. jestem zaskoczony, a ubezpieczenie nie jest takie drogie

  Odpowiedz
 4. Znam tansze oferty oc, ale za to wiem już ze szybko wyplacaja kase bo raz miałem szkode na samochodzie i nie było problemów dlatego mogę polecić bo to dla mnie najważniejsze

  Odpowiedz
 5. Można wygodnie przez telefon lub neta kupi coc do auta, rozkładają na 4 raty nawet, nie miałem z nimi jeszcze problemów

  Odpowiedz
 6. Oferta jest niezła, ale warto przy pdzedłużaniu ponegocjować bo okazuje się, ze oni mogą dac nizsze oferty tylko trzba się natrudzić trochę

  Odpowiedz
 7. oc nie było drogie, po wypadku kasa szybko pojawila się na koncie, wiec ogolnie jestem zadowolony

  Odpowiedz
 8. Jest masakra, nie można się dodzwonić i zwlekaja z wypłaceniem pieniędzy. Liczą zamienniki. Masakra

  Odpowiedz
 9. Mam kłopot z Tą firmą ,nawet z wydaniem decyzij mają problem od tygodni dzwonie codziennie ,a nawet niewiem czy cokolwiek dostane . chyba skończy się w sądzie.

  Odpowiedz
 10. Od miesiąca nie dostałem polisy, nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonów na E-konto praktycznie do niczego się nie nadaje.

  Odpowiedz
 11. Kupić polisę jest prosto, może i tanio. I na tym koniec. Spróbuj się tam dodzwonić, żeby zgłosić szkodę. Drugi dzień dzwonię i nikt nie odbiera. Jakaś masakra!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz