Dukascopy – pewny szwajcarski broker. Czy warto mu zaufać?

dukascopy[kkstarratings]Dukascopy jest szwajcarską marką podlegającą regulacjom prawa tego kraju. Pochodzenie brokera czyni z niego jednego z najbardziej wiarygodnych brokerów rynków finansowych.

Główną cechą wyróżniającą tego brokera jest fakt, iż daje on dostęp do pierwszego zdecentralizowanego na świecie rynku walutowego – SWFX. Marka ta ma do zaoferowania także bardzo rozwinięty system, który ma za zadanie wspomaganie inwestora w podejmowanych przez niego decyzjach.

Osoby przeczulone na punkcie bezpieczeństwa docenią zastosowanie kodów pin, listę autoryzowanych adresów IP, szyfrowane połączenie ssl oraz zastosowanie silnych haseł. Zapraszamy do dodawania komentarzy na temat tej firmy.

Dukascopy – TYLKO dzisiaj 22.03.23 – oferta promocyjna. Kliknij

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Dukascopy - opinie inwestorów:

 1. gram stosunkowo od niedawna wiec nie mogę zbyt wiele powiedzieć na temat tego brokera rynków walutowych. Pierwsze, na co zwróciłem uwagę to dość intuicyjna platforma. Próbowałem wcześniej swoich sił u innego brokera i tutaj cała obsługa jest według mnie dużo prostsza. Na początek wpłaciłem małą ilość pieniędzy, żeby wypróbować brokera. Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne – co dalej to zobaczymy później.

 2. Ja zdecydowałem się na niego ze względu na to pewne, szwajcarskie pochodzenie a nie jakieś tam wyspy Bahama ( tak jak w przypadku kilku innych konkurencyjnych podmiotów). Co mogę powiedzieć to fakt, że ani razu nie zostałem orżnięty, co z tego, co słyszałem zdarza się na tym rynku bardzo często. Sporo wpłaciłem sporo też wypłaciłem i w tych przypadkach nie było żadnego problemu z transakcjami. Jak dla mnie jest to pewna i solidna firma.

 3. mozna polecic, szwajcarska jakość:)

 4. Platforma przyjazna dla inwestorów. Można polecic.

 5. gram od jaiegos czasu i nie mialem dotą problemow. Obsluga w porzadku. Z platfroma tez nie ma klopotow. Polecam

 6. chyba jeden z lepszych i bezpieczniejszych brokerów. Wszystko byłoby ok gdyby był łatwiejszty kontakt z obsługa klienta bo bywa róznie a czasami człowiek ma pilną sprawe

 7. To jest mój trzeci broker. Poprzednie jakos mnie nie przekonały do siebie. W ducascopy prawdopodobnie zostane na dłuzej. Jak na razie nie mam wiekszych zastrzeżeń;p

 8. Gram na tym brokerze od 2 lat, niestety w ostatnim czasie dukas przeżywa „zapaść”. Poślizgi rzędu 25- 40 pips. ostatnio zaczęły pojawiać się przedziwne komunikaty o błędach serwera w okresie wzmożonej aktywności. Płynność na chwile obecną gorsz niż u brokerów „śmieciowych”. Sytuacja ta zapewne ma związek z powstaniem Dukascopy Europ gdzie minimalna wpłata wynosi 100 dolarów. Spowodowało to zapewne napływ „planktonu” i broker zapewne sprzętowo nie jest w stanie ogarnąć ruchu w/w sieci. Więc Dukascopy dobrym brokerem BYŁ ale już nie jest.

  1. Przedziwne komunikaty to o błędach to tzw. „risk management”… nic nowego tak naprawdę. Doświadczasz – uciekaj 🙂

 9. a jak ta patforma sprawuje sie w 2014 roku???

 10. uwaga na nich. dokonałem ostatnio wpłaty i moj przelew przepadł, zero kontakty z nimi w tej sprawie.

  1. Jakoś mało wiarygodnie to brzmi, pewnie coś sam pochrzaniłeś. Dla mnie najwiarygodniejszy broker.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *