kredyt dla studenta

Kredyt studencki – Wasze przemyślenia i opinie

Kredyt studencki jest swego rodzaju dla osób, które zdecydują się podjąć studia, a którzy nie mają wystarczających środków do utrzymania się podczas edukacji. Głównymi zaletami tego kredytu jest jego oprocentowanie, które wynosi około połowy stopy redyskontowej Narodowego Banku Polskiego. Dodatkowo kredytobiorca zaczyna zwracać go dopiero 2 lata po ukończeniu studiów.

Transze kredytu studenckiego wynoszą w zależności od wyboru 400 lub 600 zł miesięcznie i wypłacane są przez 10 miesięcy w roku. Istnieje możliwość umorzenia spłat rat kredytu lub zmniejszenia jego wartości dla 5 % najlepszych studentów na danej uczelni.

Jako, że czytelnicy w głównej mierze tworzą ten serwis pytamy się Was o doświadczenia związane z kredytem studenckim. Było warto?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

Wasze komentarze:

  1. ja wziąłem właśnie pod inwestycję. Na razie wpłacam na wybrany fundusz inwestycyjny i zobaczymy, czy ta inwestycja kiedyś się zwróci. Jestem jednak dobrej myśli

  2. ja wzięłam bo musiałam z czegoś wyżyć na studiach. Nie żałuję. Jako, ze jeszcze studiuję to nie martiwe się o spłaty. Zobaczymy co będzie jak skończę studiować. Trzeba będzie szybko zatroszczyć się o dobrą pracę żeby go spłacić niestety

  3. j brałem kredyt bo moich rodziców nie stac było na zapłacenie mi mieszkania ( studiowałam w innym miescie. Dmineły dwa lata i zaczynam spłacac. Mam prace wiec nie jest to problem dla mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *