Provident – szybkie pożyczki na dowolny cel. Czy to się opłaca?

[kkstarratings]Provident Polska jest międzynarodową instytucją finansową. Należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance, która prowadzi działalność od 1880 roku w 5 krajach europejskich: w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii i na Węgrzech,  ponadto w Meksyku: w Puebla i Guadelahara.

International Personal Finance jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.  Provident Polska rozpoczęła swoją działalność w Polsce 15 lat temu. Firma oferuje pożyczki udzielane klientom ich domach. Z usług instytucji skorzystało 2 500 000 polskich klientów. Provident ma 9 000 przedstawicieli w Polsce.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Provident - opinie z forum:

 1. no skorzystałem z ich usług, bo trzeba mi było szybkiej pożyczki (drobne i przejściowe kłopoty z wierzycielami) i pożyczka providentowska uratowała mi życie. Miałem do wyboru inne firmy jeszcze, ale jakoś marka providentu przekonała mnie. Procenty mogłyby być odrobinę mniejsze, ale i tak nie jest źle zważając na to, ze jest to pożyczka raczej krótko niż długoterminowa.

 2. A ja potrzebowałem środków tzn. krótkoterminowej pożyczki na chrzciny dziecka i stąd pomysł na skorzystanie z usług Providenta. Pieniądze otrzymałem stosunkowo szybko. Wprawdzie nie była to zbyt duża kwota, ale z tego co czytałem nawet przy większych stawkach nie robia dużego problemu. Cieszyłoby mnie tylko gdyby to oprocentowanie było odrobinę niższe przy każdej tego typu krótkoterminowej pożyczce zarówno w tej jak i innej frimie.

 3. dosc lichwiarskie oprocentowanie ale przy takich krótkoterminowych pozyczkach to niestety standard

 4. Planuje wziac u nich pozyczke. Potrzebuje pilni gotówki. Mam tylko pytanie jak jest z termiem przedłuzenia spłaty?

 5. dobra opcja dla osob potrzebujacych gotowki na juz. jJedyny minus to oprocentowanie ale w zamian sz szybkosc otrzymania pieniedzy da sie wybaczyc

 6. Ja brałem u nich dwa razy pożyczke. Nie było wiekszych problemów. Deneruwjace sa tylko problemy ze skontaktowaniem sie z nimi. Czasami trzeba kilkanaście minut wisiec na telefonie.

 7. Do Danusia: Można przedłuzyc termin spłaty pozyczki ale trzeba sie liczyc z tym ze to kosztuje. Ja brałam u nich dwa razy pozyczke. nie miałam wiekszych problemów

 8. Czytaliście opinie może o providencie? Potrzebuje szybkiej pożyczki właśnie bez zaświadczeń i w sumie tam wygląda to najlepiej, ale z drugiej strony ludzie bardzo często piszą, że to jakieś oszustwo…co o tym sądzicie bo ja już nie wiem.

 9. Ja ci powiem czemu tak wiele ludzi pisze, ze provident to oszustwo. Dają się nabrać i nie czytają tego co podpisują. Opłata za pożyczkę jest podoban jak w innych tego typu miejscach tylko trzeba brać kase bez obsługi domowej to za nią się tyle płaci…

 10. No dokładnie, sam brałem już kilka razy pożyczke u nich to właśnie nie jest także źle z oprocentowaniem według mnie, ale trzeba brać ta bez obsługi domowej, czyli sam przelewasz na konto i nikt ci na chate nie wchodzi.

 11. Co myślicie o tym żeby wziąć sobie pożyczkę w prowidencie bo mam mase napraw w aucie i brak kasy, a potrzebny mi samochód…Czy się to opłaca czy raczej nie bardzo?

 12. Co myślicie o tym żeby wziąć sobie pożyczkę w prowidencie bo mam mase napraw w aucie i brak kasy, a potrzebny mi samochód…Czy się to opłaca czy raczej nie bardzo?

 13. Wiesz, zawsze kredyt jest tańszy, ale jeśli chodzi o Providenta to właśnie wydaje mi się, ze pośród innych firm pożyczkowych to jest w miarę tani, ja brałem dwa razy i byłem zadowolony.

 14. Raczej się opłaca, trochę niewygodne te spłaty co tydzień, ale z drugiej strony masz rozłożone na wiele rat, a nie e za miesiąc oddajesz całość.

  1. Witam na poczatku doradca dzwonil. I przyjezdzał na czas potem byla dlugo cisza i spokoj a potem naskladala sie taka rata ze nie bylem w stanie jej zaplacic.

 15. Czy ktoś korzysta może z pożyczki w Providencie i może się do mnie odezwać bo mam pytanie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.