Walutomat – społecznościowa wymiana walut on-line. Czy warto?

Walutomat – społecznościowa wymiana walut on-line. Czy warto?

| Uaktualniono: 2 kwietnia 2019

walutomat[kkstarratings]Walutomat jest serwisem w którym możliwa jest wymiana walutami z innymi ludźmi bez udziału kantorów lub banków. Średnie oszczędności z takich transakcji sięgają 2-3 % w stosunku do sytuacji, w których waluty wymieniamy w kantorach klasycznych.

Ze strony korzystać mogą zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa, które mają swoją siedzibę w Polsce. Jedynym wymogiem w takim przypadku jest posiadanie konta w jednym z polskich banków w walutach, które będziemy chcieli wymieniać.

Aby korzystać z serwisu należy założyć konto, zasilić portfel środkami do realizacji zamówień, określić walutę i kwotę jaką chcemy sprzedać, walutę, jaką chcemy kupić oraz kurs wymiany walut. System automatycznie dobierze odpowiednią transakcję, którą możemy zawrzeć z inną osobą. Krokiem końcowym jest zlecenie wypłaty wymienionych pieniędzy. W celu zapoznania się ze szczegółami serwisu odwiedzić należy jego stronę www.

Walutomat – TYLKO dzisiaj 23.09.21 – oferta promocyjna. Kliknij

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4.5]

Walutomat - opinie konsumentów:

 1. korzystam z serwisu i nie mam jak do tej pory większych negatywnych uwag – wręcz przeciwnie. Taniej niż w kantorze, wygoda wymiany przez internet to główne zalety jak dla mnie. Fajna inicjatywa, którą jak najbardziej można polecić.

  Odpowiedz
 2. Moim zdaniem zalet korzystania z tego serwisu jest kilka. Po pierwsze ceny niższe niż w kantorze, po drugie wygoda obsługi ( nie musisz iść do kantoru wpłacasz i wypłacasz pieniądze elektronicznie), po trzecie oszczędność czasu. Serwisy typu Socjal Landing takie właśnie jak Walutomat, czy Kokos są moim zdaniem bardzo fajną inicjatywą i z czystym sumieniem mogę je polecić.

  Odpowiedz
 3. fajna inicjatywa. korzystam juz od dłuzszego czasu i zero problemów

  Odpowiedz
 4. a jak długo trzeba czekac na wymiane?

  Odpowiedz
 5. Czasami u nich wymieniam. Pierwzym razem byłem wściekły bo myslałem że kase dostane od razu. Nie doczytalem ze trzeba poczekac;p Ogólnie gdyby czas wymiany poprawili byłoby lepiej

  Odpowiedz
 6. do tomuss: ja czekałem jakies dwa dni wiec w sumie nie tak długo. dobre rozwiazanie jak ktos nie potrzebuje kasy na juz

  Odpowiedz
 7. Jest okreslona jakas suma od której mozna wymienic, czy mozna kazdą kwotę wymieniac? Jak to jest?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz