Dom waluty – czy opłaca się skorzystać?

Strona domwaluty.pl
Strona domwaluty.pl

[kkstarratings]Domwaluty jest serwisem pełniącym rolę internetowego kantora waluty. Portal został stworzony dwa lata temu. Wydawcą platformy jest przedsiębiorstwo Domwaluty Sp.z o.o., która siedzibę ma w Warszawie. Zarówno serwis, jak i spółka powstały na skutek inicjatywy Domu Maklerskiego AFS S.A., który działa na rynku finansowym od dziewięciu lat.

Z ich usług korzysta ponad sto przedsiębiorstw. Domwaluty oferuje swoim klientom usługi z zakresu wymiany walut oraz spłaty kredytów walutowych. Serwis ma w swojej ofercie szesnaście różnych walut. Klient, który chce wymieniać walutę musi posiadać konto w złotówkach oraz konto walutowe.

Po rejestracji w serwisie oraz podaniu numerów kont i swoich danych użytkownik może zlecać wykonywanie transakcji. Zaś w przypadku klientów, którzy posiadają kredyty walutowe między innymi w takich walutach jak: euro, frank szwajcarski, czy dolar amerykański i innych mogą skorzystać z pomocy przy spłacaniu kredytu.

Pomoc obejmuje: przypominanie o terminie spłaty raty, wymianę waluty na tą, w jakiej jest kredyt (istnieje opcja automatycznego zlecenia przelewu, co miesiąc), niskie koszty wymiany waluty oraz bezpieczeństwo transakcji.

Firma swoje usługi kieruje również do przedsiębiorstw, które prowadzą działalność międzynarodową, wymieniają walutę dla swojej firmy lub przeprowadzają transakcje walutowe. Proces zakładania konta wygląda podobnie, jak w przypadku rejestracji klientów indywidualnych.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 2.8]

Dom waluty - opinie użytkowników:

 1. testował to ktoś? tak sie zastanawiam zeby spróbowac od jakis małych kwot

  1. spoko kursy i szybkie transakcje. na chacie mozna czasem ponegocjowc kurs 😉

 2. kursy wymiany maja w miare atrakcyjne, trasnakcje przebiegaa szybko wiec tak generalnie to nie ma do czego się doczepić.

 3. Wielki plus ze jest w końcu kantor, który obsluguje bardzo dużo kont bankowych, ja do tej pory nie mogłam korzystać z takiej wymiany bo żaden kantor nie obsługiwał kont citi…a tutaj jednak to jest

 4. raz się wkurzylem bo tydzień na kase czekałem, ale przeprosili mnie, ponoc jakies problemy techniczne…od tej pory nie miałem kłopotów

 5. szybko, tanio i wygodnie, tyle powiem

 6. Jest ok, często wymieniam bo jezdze po świecie i kursy są dla mnie atrakcyjne

 7. Szczególnie oplaca się tu wymieniac większa gotówkę, przy malej roznicy w kursie się specjalnie nie zauwazy

 8. mam od paru lat konto i kupuje euro na spłatę kredytu hipotecznego, wg mnie wszystko ok

 9. jest OK nawet dobre doradztwo szybka wymiana

 10. najtańsze waluty,profesjonalna obsługa ,mam konto kupuję franki przelewają na konto zagraniczne zero problemów, polecam.Zbigniew

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *