Expander – doradzcy finansowi. Czy warto współpracować?

[kkstarratings]Expander jest podmiotem zajmującym się doradztwem finansowym. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku. Początkowo był to portal internetowy, którego zadaniem było pośredniczenie w sprzedaży produktów finansowych. Po jakimś czasie firma zmieniła swój profil i powstało pierwsze w Polsce przedsiębiorstwo zajmujące się doradztwem finansowym.

Strona Expandera. Źródło: http://expander.pl

Oddział otworzono w grudniu 2001 roku w Warszawie. W 2003 roku właścicielem 10 % udziałów została spółka GE Investments. W 2007 roku 60 % udziałów zakupił Innova Capital, a trzy lata później fundusz został jedynym właścicielem Expander. Przedsiębiorstwo nie jest związane z żadną grupą bankową. Firma ma 50 oddziałów w 40 miastach. Expander oferuje 95 % wszystkich kredytów hipotecznych oraz produkty inwestycyjne i fundusze.

Głównymi partnerami spółki są największe banki w Polsce oraz inne największe instytucje rynku finansowego.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Expander - opinie z forum:

 1. dobrali mi dobry kredyt pod mieszkanie z czego jestem naprawdę zadowolony. Różne są o niej opinie – ja jestem zadowolony. Pracownicy firmy niezwykle mili i pomocni.

 2. Ja z kolei prowadzę nowo otwartą działalność gospodarczą w sektorze transportu i z tego powodu potrzebowałem kilka miesięcy temu zakupić nowy pojazd do firmy. W tym celu potrzebny mi był kredyt na dobrych warunkach i tutaj polecono mi właśnie pracowników Expandera. Żeby nie przynudzać opowiem tylko, że dobrali mi fajną opcję kredytu z czego jestem zadowolony. Pomocna obsługa jest główną zaleta firmy.

 3. korzystałem i jestem wzglednie zadowolony. tyle na ten temat

 4. podejrzewam, że wiekszość negatywnych opinii piszą ludzie wynajęci przez konkurencyjną firmę … Dla mnie współpraca układała się Ok, znaleźli mi kredyt za któy w rezultacie zapłaciłam mniej

 5. Rozpoczałem budowa domu i potrzebowałem dobrego kredytu. Firma okazał sie pomocna. Pomogła mi w doborze kredytu na w miare dobrych warunkach. Jest ok

 6. Profesjonaliści. Doradzili mi taki kredyt ze splacam go bez problemow. Polecam.

 7. ogolnie firma sie sprawdzila. Mam kredyt dobrany do swoich mozliwosci. Jednak na początku mialem problemy z doradzca. Był mało kompetentny i muialem zmienic na innego. Drugi juz był o wiele lepszy;)

 8. Firma pomogla mi dobrac kredyt na jak najbardziej korzystnych warunkach. Są w porządku. Szkoda tylko, ze jeszcze tego kredytu nie mogą spłacic za mnie;p

 9. Czy na inwestycjach tez dobrze sie znają? dostałem w spadku sporą sumę i chciałbym ją dobrze zainwestować;)

  1. Słuchajcie, potrzebuje kredytu mieszkaniowego bo dziecko już w drodze. Nie zarabiam zbyt wiele i trochę się boje. Mogę poznać wasze opinie o firmie expander? Ponoc dobrze doradzają w wyborze takiego kredytu. Czy warto według was czy to jest jakieś tam oszustwo i lepiej się nie ładować?

 10. Generalnie expander to doradcy finansowi, ale ponoć nieźli. Akurat ja nie korzystałem, ale mojemu bratu znaleźli kredyt mieszkaniowy i bardzo sobie chwali, więc myśle, ze warto.

  1. Expander to raczej nie oszustwo bo z tego co się orientuje firma jest z tradycyjami i działa na całym świecie. Ja akurat nie mieszkaniowy, ale po zwykły gotówkowy kredyt się tam udałem i faktycznie mają oferty z wielu banków wiec raczej warto.

 11. Co myślicie o ofertach inwestycyjnych z expandera? Mam trochę wolnych pieniędzy i chce zainwestować, ale czy się opłaca korzystać z pomocy expandera? Co sądzicie o tym bo komentarze, które są w necie jakos średnio mnie przekonują.

 12. Co myślicie o ofertach inwestycyjnych z expandera? Mam trochę wolnych pieniędzy i chce zainwestować, ale czy się opłaca korzystać z pomocy expandera? Co sądzicie o tym bo komentarze, które są w necie jakos średnio mnie przekonują.

 13. Według mnie to wlasnie expander jest dobry do produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych. Mnie naprawdę pomogi. Jeśli chodzi o kredyty to w necie jest masa porównywarek i nie wiem jaki jest sens chodzienia do nich.

 14. Ja też u nich byłem po rade i według mnie dobrze ulokowałem pieniądze.

 15. Czy z expandera ktoś korzysta bo potrzebuje opinii? Napiszcie jakmożecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *