Vivus – czy warto dać mu szansę?

Strona Vivus.pl
Strona Vivus.pl

[kkstarratings]Vivus.pl jest pożyczką internetową, którą można wziąć szybko i na krótki okres czasu. Maksymalna kwota pożyczki to dwa tysiące złotych. Kwotę taką można otrzymać, gdy pożyczkę bierze się po raz trzeci. Za pierwszym razem maksymalna kwota pożyczki wynosi tysiąc złotych, a za drugim razem tysiąc pięćset złotych.

Vivus.pl jest usługą, którą w swojej ofercie ma przedsiębiorstwo Vivus Finance Sp. z o.o. spółka siedzibę ma w Warszawie. Vivus Finance jest członkiem Grupy 4 finance, która prowadzi działalność międzynarodową min. na rynku fińskim, rosyjskim, litewskim oraz szwedzkim.

Potencjalny pożyczkobiorca, który ma zamiar ubiegać się o otrzymanie pożyczki musi być zarejestrowany w serwisie. Można to zrobić wypełniając formularz znajdujący się na stronie. Pożyczkobiorcą nie może zostać osoba, która nie skończyła minimum 19 lat lub przekroczyła wiek 75 lat.

Poza tym oferta jest skierowana tylko do osób posiadających polskie obywatelstwo i którzy są zameldowani na terenie Polski. Nie ma szans również otrzymać pożyczki osoba, która jest wpisana do rejestru dłużników. Żeby wziąć pożyczkę trzeba również posiadać osobiste konto bankowe, z którego należy przelać kwotę 1 grosza na konto firmy.

Jest to potrzebne do potwierdzenia danych potencjalnego pożyczkobiorcy oraz będzie wiadomo, na jakie konto należy przelać pieniądze. Osoba, która ubiega się o pożyczkę kolejny raz może to zrobić za pomocą strony, wypełniając formularz, w którym należy określić, jaką kwotę chce się wziąć i na ile lub telefonicznie w rozmowie z konsultantem.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]

Vivus - opinie użytkowników:

 1. Witajcie. Co mysliscie o pozyczkach na tym vivus bo dużo się teraz reklamują, ida wakacje i potrzebuje trochę dodatkowej kasy. Chetnie poznam wasze opinie.

  1. Ja jakiś czas temu wzialem pierwsza pozyczke za darmo, czyli bez tego oprocentowania i w sumie wszystko było ok. to chwilowka w sumie, wiec trzeba splacic po miesiącu, ale dostałem szybko pieniądze i jak splacilem to nie było problemów, wiec jak dla mnie ok.

   1. Generalnie to zawsze się troceh balem tego typu firm, ale okazuje się, ze nie jest tak zle. Troszke z kontaktem do nich marnie bo długo się czeka, ale co do samej pozyczki to nie mam większych zastrzezen. Pamietaj tylko ze jak weźmiesz pieniądze to trzeba dość szybko splacic bo za przedluzenia terminu to już się placi niestety,

 2. A co do kontaktu do vivus to wie ktoś jak można się z nimi skontaktować? Szukałem jakiegoś forum dla vivus, ale jakos nic nie mogłem znaleźć. Może jest takie forum gdzies co?

 3. Na samej stronie vivus.pl nie ma forum, a co do kontaktu to po prostu wejdź sobie na tej stronie w zakładke kontakt i tam masz wszystko podane jak na talerzu. Nie kontaktowałem się nigdy z nimi to nie wiem jak to wygląda.

  1. No, jeśli chodzi o kontakt to masz tam kilka możliwości bo jest po rpsotu nbumere telefonu, aczkolwiek trochę ciężko się do nich dodzwonić. Masz tez maila do nich i można porozmawiać online z konsultantem. Ten konsultant to jak dla mnie chyba najlepsze rozwiązanie.

 4. No, jeśli chodzi o kontakt to masz tam kilka możliwości bo jest po rpsotu nbumere telefonu, aczkolwiek trochę ciężko się do nich dodzwonić. Masz tez maila do nich i można porozmawiać online z konsultantem. Ten konsultant to jak dla mnie chyba najlepsze rozwiązanie.

 5. Zgadzam się, najlepiej przez konsultanta online bo szybko się dowiesz co i jak. Sam tak się często kontaktuje z nimi.

 6. Interesuje mnie ta pożyczka vivus, ale wiecie czy dostane ja jak mam miejsce zamieszkania poza granicami Polski?

 7. Ej słuchajcie, potrzebuje bardzo szybko kasy i szukam wlasnie takich chwilówek w miare atrakcyjnych. Problem jest taki, ze jakiś czas temu miałem windykacje na głowie przez inny kredyt…wiecie czy vivus sprawdza bik przy udzielaniu takiej pozyczki?

 8. To raczej nie masz co startować tam po pozyczke. Oni sprawdzaj bik i krd jak udzielają pozyczki. Tak robia porządne firmy według mnie i na twoim miejscu bym nie kombinowal i nie szukał firmy co udziela pozyczek bez biku bo to lichwy często są….ale twoja sptrawa oczywiście.

 9. No jeśli chodzi o vivus a bik to możesz mieć problemy z zaciągnieciem pozyczki, ale może czasem ida na reke. W każdym badx razie mam jedno pytanie do was. Czy jak się bierze u nich te chwilówki to vivus pobiera oplate rejestracyjna czy nie ma nic takiego?

 10. Jest, ale to faktycznie w tym wypadku formalność bo musisz im grosza na konto przelać. Weryfikuja wtedy czy ty to ty bo maja przelew z konta o danych jak podales, tak powinnoi być.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *